5-7 werkdagen



Dit product is 91 keer gekocht in de laatste 4 weken.
5-7 werkdagen
Dit product is 91 keer gekocht in de laatste 4 weken.
Met de collectie Schatex Traffic Plus ontvangt u sterke tapijttegels van hoogwaardig polypropyleengaren, die uitstekend geschikt zijn voor de meest uiteenlopende toepassingslocaties. Voorzien van gebruiksklasse 33 kunt u deze vloerbedekking bijvoorbeeld in de commerciële sector gebruiken en zo hotel- of kantoorruimtes voorzien van het zachte oppervlak, of zelfs textieltegels in beurshallen leggen. Ook in de woonomgeving is het product terug te vinden! Leg tapijttegels in de gang, de woonkamer of in de slaapkamer en ervaar het warme materiaal aan uw voeten!
Verkrijgbaar in verschillende kleuren verwent de collectie u met zijn ontwerpmogelijkheden. Verfraai uw ruimtes in verschillende tinten, zoals het donkere blauw van de Schatex Traffic Plus „1824“ of het elegante antraciet van de Schatex Traffic Plus „1814“. Naar keuze ontvangt u ook nog lichtere blauwe alsmede grijze en zwarte uitvoeringen. Voor een bijzonder afwisselend ontwerp staan de boeiende tapijttegels u ook in een warm rood ter beschikking. De gekroesde naaldviltlook ziet er gestroomlijnd en stijlvol uit en laat zich niet van de wijs brengen door de eisen van het dagelijks leven. U ontvangt alle tapijttegels in een afmeting van 50 x 50 cm.
Naast de aantrekkelijke uitstraling beschikt Schatex Traffic Plus over uitstekende eigenschappen die deze vloerbedekking tot een ongecompliceerde hulp in het dagelijks leven maken! Zo verblijden de tapijttegels met hun antistatische afwerking en de commerciële geschiktheid voor wielen van bureaustoelen, wat ze tot een rustig alternatief maakt voor de vloer van uw kantoor! De brandklasse Cfl-s1 merkt de textieltegels daarentegen aan als moeilijk ontvlambaar en zorgt in het geval van brand voor slechts een geringe rookontwikkeling. Deze en vele andere eigenschappen maken dit product tot een eersteklas keuze!
Een ander voordeel van tapijttegels is de losse verlegging, die zelfs door doe-het-zelvers kan worden uitgevoerd. Want de textieltegels met een slijtlaag van polypropyleen en een zwaar gecoate rug blijven alleen al door hun eigen gewicht op hun plek liggen! Met een totaalgewicht van 3920 g/m² verschuift deze vloer beslist niet! Toch laat hij zich eenvoudig leggen. Breng de textieltegels naadloos tegen elkaar aan en u krijgt een schijnbaar aaneengesloten loopoppervlak! Begin hiervoor het beste in het midden van de ruimte om een gelijkmatig aangebracht resultaat te bereiken. Mocht u uw tapijttegels extra willen bevestigen, dan staat het u bijvoorbeeld vrij om de tegels aan de rand van uw ruimte vast te plakken met dubbelzijdig plakband. Een volledige verlijming wordt daarentegen afgeraden!